fbpx

Eversheds Sutherland – Juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis

Eversheds Sutherland Ots & Co juhtivpartner Maivi Ots on kohtu poolt määratud saneerimisnõustajaks AS-i Tallinna Moekombinaat saneerimismenetluses

 

Allikas: Pro Kapital

3. aprilli 2020 määrusega algatas Harju Maakohus saneerimismenetluse. Kohtu poolt määrati menetluse saneerimisnõustajaks advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co juhtivpartner Maivi Ots.

31. märtsil 2020 esitas Tallinnas T1 Mall of Tallinn keskust omav ja haldav AS Tallinna Moekombinaat (TMK) Maakohtule avalduse saneerimismenetluse algatamiseks, et läbi saneerimismenetluse ületada ajutised makseraskused, mõistlikult ümber korraldada võlakoorem ja parandada TMK kasumlikkust.

3. aprilli 2020 määrusega algatas Harju Maakohus saneerimismenetluse. Kohtu poolt määrati menetluse saneerimisnõustajaks advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co juhtivpartner Maivi Ots.

Saneerimise algatamine ja menetlemine ei mõjuta mitte kuidagi keskuse ega selle üürnike ja koostööpartnerite tavapärast majandustegevust – see tähendab, et Eesti Vabariigi valitsuse poolt kaubanduskeskustele seatud piirangute lõppedes on T1 Mall of Tallinn  avatud ning tegevus toimub nagu enne. Saneerimise eesmärgiks on tagada keskuse igapäevase tegevuse jätkamine, kaitstes investorite, töötajate, võlausaldajate ja koostööpartnerite õiguseid ja huve.

 

T1 Mall of Tallinn avab lisaks tavapärastele kaubandusvõimalustele külastajatele mitmekülgse meelelahutuse maailma. Keskuses on hulgaliselt söögikohti, tipptasemel kino, regiooni suurim siseruumides asuv kogupere meelelahutuskeskus Super Skypark ning keskuse katusel vaateratas. T1 Mall of Tallinnas on tänaseks ligi 180 rentnikku, kes annavad tööd enam kui tuhandele inimesele. Avamisest alates on keskust külastanud ligi 6 miljonit inimest.

Tänase olukorra põhjuseid on mitu: keskuse ehitusperioodi pikenemine ja sellega planeeritust hilisem avamine, kõikidele kaubanduspindadele ei ole üürnikku leitud, Eestis kehtestatud eriolukorra tõttu on suurem osa keskusest hetkel suletud.

Tutvu ettevõtte börsiteatega.

Kirjuta meile

Kui soovid lisainfot, siis võta meiega julgelt ühendust.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.