Eversheds Sutherland – Juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis

Master Class 2021/22

 

Lahenda põnevaid olukordi päris elust!

Osale kohas, kus kõige mugavam ja kellaajal, mis kõige sobivam!
Parimatele on auhinnaks tasustatud praktika Eesti büroos.
Sellest võib saada hoopis Sinu tulevane töökoht!

Pildil Markkus Päll, Eversheds Sutherland Master Class 2019 osaleja. 2020 jaanuar–veebruar praktikant, alates 2020 juuni tehingute meeskonna jurist ja Marja Stina Saaliste, Eversheds Sutherland Master Class 2018 osaleja. 2018 juuni–juuli praktikant, alates 2018 august nõustamismeeskonna jurist.

Master Class 2022 programmi registreerimine on alanud.
Registreerimine on avatud kuni 10.10.2021.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Master Class Programmis istud ise advokaadi Toolile!

  Mis programm on Master Class?

  Master Class on Eversheds Sutherlandi tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kes koolitarkusele lisa soovivad. Programm sisaldab 6 moodulit, milles saab osaleda interneti vahendusel.
  Osalemiseks tuleb moodustada 2–3liikmeline juuratudengitest koosnev tiim.

  Kuidas osaleda?

  Osalemine on väga lihtne – võtate üks kord kuus meeskonnaliikmed kokku, sisenete õigel päeval Eversheds Sutherland Ots & Co karjäärilehele ning vaatate ära lühikese videoklipi, mis annab ülevaate kliendi probleemist. Seejärel vastate samal veebilehel valikvastustega küsimustele. Kõik kuus moodulit ongi just sellised. 
  Peale 6ndat moodulit on enim punkte kogunud meeskonnad oodatud Eversheds Sutherlandi büroosse külla, et lahendada individuaalselt üks kaasus, mille tulemus otsustabki võitjad. 
  Tutvustame ka bürood, räägime meie tööst ja jagame kogemusi.

  Mis programm on Master Class?

  Master Class on tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kellele koolitarkusest väheks jääb.
  Programm sisaldab 6 moodulit, milles saab osaleda interneti vahendusel. Iga moodul on avatud 2 päeva, sellekohane info saadetakse otse osalejale.
  Osalemiseks tuleb moodustada 2–3liikmeline tiim, mille liikmeks saavad olla kõik juuratudengid, nii need, kes alustasid õpinguid 2020. a sügisel kui ka need, kes kevadel lõpetasid magistriõppe.

  Kuidas osaleda?

  Osalemine on väga lihtne – võta meeskonnaliikmed kokku, sisene õigel päeval Eversheds Sutherland Ots & Co kodulehele, vaata ära lühike videoklipp ja saa ülevaade kliendi probleemist.
  Seejärel vasta samal veebilehel küsimustele, millest suurem osa on valikvastustega testid.
  Peale 6ndat moodulit on enim punkte kogunud meeskonnad oodatud Eversheds Sutherlandi büroosse külla. Tutvustame bürood, räägime meie tööst ja jagame kogemusi. Lisaks palume lahendada ka ühe
  kaasuse, seekord individuaalselt.

  Ühel täiesti tavalisel bakalaureuseõppe juuratudengil ei teki just kuigi tihti võimalust näha ühe maailma suurima advokaadibüroo toimimist.

  Lauriine Kalajas, 2019 võitja