fbpx

Eversheds Sutherland – Tõeliselt globaalne advokaadibüroo

Master Class 2022
II moodul

 

* Tegemist on haridusliku õppeprogrammiga, videokohtumised on lavastatud.

Master Class on Eversheds Sutherlandi tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kellele koolitarkusest väheks jääb. Loe lähemalt Master Class programmi kohta.

Selle hooaja Mastter Classi ülesanded ja videod on teie jaoks teinud meie advokaadid ja juristid: Marja Stina Saaliste, Maarja Junti, Siim Olev, Kaarel Berg, Ivo Tulvik, Kaspar Kaljurand ja Markkus Päll.

Moodul 2: Ehitushange

Moodul on avatud kuni 14. detsembrini (k.a).

Vaadake esmalt ära videoklipp, kus klient ja advokaat tekkinud probleemist räägivad. Seejärel vastake allpool olevale küsimustikule.

Videoklippi saate vaadata mitu korda. Küsimustele saate vastata aga vaid ühe korra. Vastused küsimustele tuleb ära saata kindlasti hiljemalt 14. detsembril kella 23.59ks.

Mõni päev hiljem avaldame siinsamas veebilehel ka õiged vastused. Iga õige vastus annab teatud arvu punkte, meeskondade punktitabel täieneb samuti peale igat moodulit.

Head nuputamist!


a. kaebusega halduskohtusse,
b. hagi või avaldusega maakohtusse,
c. vaidega Tallinna Linnavalitsusse või
d. vaidlustusega Riigihangete vaidlustuskomisjoni.


a. otsust konkurendi pakkumuse edukaks tunnistamise kohta,
b. otsust konkurendi pakkumuse vastavaks tunnistamise kohta,
c. otsust konkurendi pakkumuse vastavaks ja edukaks tunnistamise kohta,
d. kõiki hankija eelnevalt loetletud otsuseid?


a. 13.10.2024,
b. 25.10.2021,
c. 13.11.2021,
d. 23.10.2021.

Master Class on Eversheds Sutherlandi tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kellele koolitarkusest väheks jääb. Tegemist on haridusliku õppeprogrammiga, mille filmimisel on kasutatud büroo töötajaid ja näitlejaid. Videod ei kajasta tegelikku olukorda. Advokatuuriseaduse kohaselt osutavad õigusteenust vaid advkatuuri liikmed.