fbpx

Eversheds Sutherland – Ainus globaalne advokaadibüroo Baltikumis

Master Class 2024/25

Tudengiprogramm ambitsioonikatele õigusteaduse üliõpilastele, kus saab lahendada põnevaid olukordi päris elust!

Osale kohas, kus kõige mugavam, ja kellaajal, mis kõige sobivam!
Parimatele on auhinnaks tasustatud praktika Eversheds Sutherland Eesti büroos.
Sellest võib saada hoopis Sinu tulevane töökoht!

Master Classist on sirgunud meile mitmeid noori andekaid kolleege.

Siim Olev, Master Class 2018 osaleja. 2018 juuni tehingute meeskonna praktikant, alates 2018 septembrist tehingute meeskonna jurist, alates 2019 septembrist advokaat ning alates 2023 märts tehingute meeskonna vandeadvokaat.

Markkus Päll, Master Class 2019 osaleja. 2020 jaanuar–veebruar praktikant, alates 2020 juuni sttehingute meeskonna jurist ja alates 2023 märtsist tehingute meeskonna advokaat.

Ivo Tulvik, Master Class 2020 osaleja. Alates 2021 jaanuarist tehingute meeskonna jurist ning 2023 juunist tehingute meeskonna advokaat.

Berta Kaleva, Master Class 2022 osaleja. 2022 juuni menetluste meeskonna praktikant ja alates 2022 septembrist menetluste meeskonna jurist.

Oskar Pürg, Master Class 2023 võitja. 2023 august nõustamismeeskonna praktikant ja alates 2023 septembrist meeskondade ülene juristi abi.

Kiur Kaljuvee, Master Class 2023 finalist. 2023 aprillist tugitiimi praktikant ja alates 2023 septembrist meeskondade ülene juristi abi.

Master Class Programmis istud ise advokaadi toolil!

Master Class on Eversheds Sutherlandi tudengiprogramm ambitsioonikatele õigusteaduse üliõpilastele, kes koolitarkusele lisa soovivad. Programm sisaldab 5 videomoodulit, milles saab osaleda interneti vahendusel. 
Osalemiseks tuleb moodustada 2–3 liikmeline juuratudengitest koosnev tiim.

Kuidas osaleda?

Osalemine on väga lihtne!

Mooduli avanemise päeval sisenete meeskonnaga Eversheds Sutherland Ots & Co karjäärilehele ning vaatate ära lühikese videoklipi, mis annab ülevaate kliendi probleemist. Seejärel vastate samal veebilehel valikvastustega küsimustele.
Kõik moodulid ongi just sellised.

Peale viimast moodulit saavad enim punkte kogunud meeskondade liikmed lahendada individuaalselt ühe kaasuse. Selle tulemusest selguvad parimad, kes saavad meie büroosse praktikale.

Registreeri oma võistkond siin

miks võtta osa Master Class programmist?

Otsustasin programmist osa võtta, sest käisin sügisel Evershedsi büroos ELSAga koostöös korraldatud üritusel, kus programmist pikemalt räägiti ja seda reklaamiti. Seal tekkis algne huvi, kuna tegemist tundus erilise ja proovilepaneva väljakutsega, seega otsustasin proovida.

Anni Aleksandra Algus

Master Class 2024 võitja

Esimest korda sain Master Class programmist teada 2022 sügisel toimunud ELSA üritusel ning seejärel teadsin kindlalt, et tahan ennast sellisel ägedal võistlusel proovile panna, et ennast arendada.

Rasmus Tannebaum

Master Class 2024 finalist

Otsustasin oma meeskonnaga osa võtta Master Class programmist, sest tahtsin ennast proovile panna – läbi selle sain uurida ja harida ennast teemadel, mida koolis veel ei õpetata, samuti lahendada kaasahaaravaid ja elulisi kaasuseid. See oli mõnus vahepala koolitöö kõrvale, sest kaasuste lahendamine ei olnud liiga mahukas, samas sain siiski ennast proovile panna.

Tuuli Loho

Master Class 2024 finalist

Milliseid kogemusi andis sulle Master Class programm?

Master Class programmi raames saime lahendada elulisi ülesandeid, mis valdavalt seondusid õigusvaldkondadega, millega me polnud veel ülikoolis kokku puutunud, mistõttu oli kogu võistlus põnev ning üllatusterohke. Iga mooduli ülesandeid oli tore lahendada ning selgitavad videod olid väga hästi tehtud ja aitasid õigete vastusteni jõuda.

Oskar Pürg

Master Class 2023 võitja

Master Class programm andis võimalusi tegeleda selliste õigusprobleemidega, millega ma varasemalt koolis ei olnud kokku puutunud ja juhtis mõtlema probleemikeskselt.

Ivo Tulvik

Master Class 2020 osaleja

Master Class programmis osalemine aitas rakendada ülikoolis õpitut ning samuti kuna moodulite valdkonnad olid laiad, saime omandada teadmisi põnevate uute teemade kohta.

Markkus Päll

Master Class 2019 osaleja

LAHENDA PÕNEVAID OLUKORDI PÄRIS ELUST!