fbpx

Eversheds Sutherland – Juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis

Eversheds Sutherland Ots & Co võitis CEE Legal Matters aasta tehingu auhinna

 

Eversheds Sutherland Ots & Co teatab uhkusega, et võitis Eesti aasta tehingu auhinna Baltic Classifieds Groupi müügi nõustamise eest Apax Partners’ile.
Baltic Classifieds Groupi (BCG) müük Apax Partnersile oli üks 2019. aasta suurimaid ja keerulisemaid omandamistehinguid Baltikumis. See hõlmas endas oksjonimüüki ja tehingukinnituste kindlustust (WI Insurance), mida kasutatakse selliste tehingute puhul Eestis harva.

Eversheds Sutherland Ots & Co koos Eversheds Sutherlandi Balti ja Londoni meeskondadega pakkus müüjale igakülgset tuge läbi kõikide omandamistehingu etappide alates tehingueelsest analüüsist ja lõpetades tehingu dokumentide koostamisega.

BCG haldab Balti riikide juhtivaid kuulutuste platvorme hõlmavat kuulutusteäri portfelli, mis on keskendunud viiele võtmesegmendile: sõidukid, kinnisvara, töö, tarbekaubad ja e-kaubandus. Ettevõttele kuuluvad portaalid Autoplius.lt, Aruodas.lt, Skelbiu.lt, CVBankas.lt, KV.ee, City24.ee, City24.lv, Osta.ee and Soov.ee, mis kokku koguvad enam kui 50 miljonit külastust kuus. Leedus, oma suurimal turul, tegutseb firma läbi Diginet LTU.

Apax Partners on juhtiv ülemaailmne erakapitaliinvesteeringute ettevõte, mis on enam kui 40-aastase ajaloo vältel loonud ning juhtinud fonde koguväärtusega ligikaudu 50 miljardit dollarit. Apaxi fondid investeerivad ettevõtetesse, mis tegutsevad üle maailma neljas sektoris: tehnoloogia ja side, teenused, tervishoid, tarbekaubad. Apaxi fondidel on pikaajaline ja edukas kogemus digitaalse kaubanduse äridesse investeerimisel.

Tehingu teeb märkimisväärseks see, et tegemist oli esmakordse globaalse fondi investeeringuga Balti regioonis.

 Eversheds Sutherland Ots & Co meeskonnas olid juhtivpartner Maivi Ots, partner Risto Rüütel, õigusnõunik Marten Amjärv ning juristid Erika Tuvike ja Maarja Junti. Eesti meeskonda abistasid partner Robin Johnson Eversheds Sutherland Londoni büroost ja vanempartner Maris Vainovskis, partner Elina Mucina, vandeadvokaadid Elina Vilde ja Gunta Lokastova ning jurist Justine Ignatavicute Lätist ja partner Rimtis Puisys, vandeadvokaadid Milda Jasaitiene, Ana Cepinskiene ja Neringa Bubnaityte ning advokaat Manvydas Borusas Leedust.

Kandidaadid aasta tehingu auhinnale valiti välja ekspertide poolt enam kui 200 tehingu seast üle Euroopa. Eestist nomineeriti 3 tehingut.

CEE Legal Matters on juhtiv ja kõrgelt hinnatud õigusalane väljaanne Kesk- ja Ida-Euroopas.

Loe rohkem: https://doty.ceelegalmatters.com/index.php/doty-winners-2020

 

Küsimusega kirjuta:

Maivi Ots
Juhtivpartner

Tel: +372 622 9990
Mob: +372 513 2277
E-mail: maivi.ots@eversheds-sutherland.ee

Kirjuta meile

Kui soovid lisainfot, siis võta meiega julgelt ühendust.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.