fbpx

Eversheds Sutherland – Juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis

Veebiseminar 

Juuraõpingutest välismaal

Tule kuulama põnevat veebiseminari, neljapäeval 14. septembril kell 18-19, kus räägime juuraõpingutest välismaal ja nende ühildamisest tööga globaalses advokaadibüroos Eversheds Sutherland.

Oma väärt kogemusi jagavad meie büroost Grete Labunski, Eva Lotta Penjam ja Karen Kaarlep. Neid küsitlevad meie üliõpilasesindajad Kristiina Lell ja Sirelin Punt.

Veebiseminaril kuuled lähemalt Eversheds Sutherlandi tublide noorte naiste ülikooli kogemusest, nende tuleviku väljavaadetest ning tööst rahvusvahelises advokaadibüroos paralleelselt õpingutega välismaal.

Saa tuttavaks esinejatega

 

Grete Labunski lõpetas sel suvel oma bakalaureuse õpingud Inglismaal Manchesteri ülikoolis ning sellest sügisest jätkab samas ülikoolis oma magistriõpinguid. Grete kuulub meie nõustamistiimi ja tegeleb peamiselt tarbijakaitse-, töö-, immigratsiooni ja EL õigusega. Koolis tegeleb Grete aga Inglismaa ja Walesi juurasüsteemiga.

Eva Lotta Penjam omandas bakalaureuse kraadi TalTech-is ning lõpetas äsja magistriõpingud Amsterdami Ülikoolis Hollandis. Eva Lotta kuulub samuti meie nõustamistiimi ja tegeleb peamiselt Euroopa Liidu, konkurentsi- ja finantsõiguse valdkondadega.

Karen Kaarlepil on bakalaureuse kraad Tallinna ülikoolist ning värskelt asus ta magistriõpingutele Stockholmi Ülikoolis Rootsis. Eversheds Sutherlandis töötab Karen tehingute tiimis tegeledes peamiselt ühinemiste ja omandamiste kui ka ühingu- ja lepinguõiguse valdkonnas.

Kristiina Lell on TalTech-i õigusteaduse teise aasta tudeng ning on spetsialiseerunud eelkõige Euroopa Liidu ja rahvusvahelisele õigusele.

Sirelin Punt on Tartu Ülikooli kolmanda aasta tudeng ning huvitub karistusõigusest, asjaõigusest ja lepinguõigusest.