fbpx

Eversheds Sutherland – Tõeliselt globaalne advokaadibüroo

Master Class 2023 I moodul

 

* Tegemist on haridusliku õppeprogrammiga, videokohtumised on lavastatud.

Master Class on Eversheds Sutherlandi tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kellele koolitarkusest väheks jääb. Loe lähemalt Master Class programmi kohta.

Moodul on avatud kuni 30. oktoobrini (k.a). Videoklippi saate vaadata mitu korda. Küsimustele saate vastata aga vaid ühe korra. Vastused küsimustele tuleb ära saata kindlasti hiljemalt 30. oktoobril kella 23.59ks.

Iga õige vastus annab teatud arvu punkte, meeskondade punktitabel täieneb peale igat moodulit.

Moodul 1: OÜ Marketingi Superstaarid

OÜ Marketingi Superstaarid pakuvad turundusteenuseid ja suhtekorraldust nii Eestis kui erinevates Mandri-Euroopa riikides. Tänu isikupärasele käekirjale ja talendikatele töötajatele on OÜ Marketingi Superstaarid saavutanud senistel turgudel suurt edu ning suutnud võita nii konservatiivsete skandinaavlaste kui temperamentsete lõunaeurooplaste südamed. Järgmisena on siht seatud saareriikidele – OÜ Marketingi Superstaarid soovivad sõlmida koostöölepingut Šoti äriühinguga Kilt Publicity Ltd, et laiendada oma tegevust Suurbritanniasse. Pooled on juba astunud läbirääkimistesse, lepingu sõlmimise ajaks planeeritakse veebruar 2023.

OÜ Marketingi Superstaarid edu peamiseks saladuseks on nende poolt teaduslike uuringute põhjal välja töötatud meetrika, mille põhjal suudetakse peaaegu alati luua võidukas kampaania. Meetrika abil valideeritakse iga uus kampaania ja seda kasutavad kõik OÜ Marketingi Superstaarid töötajad.

Selle kaitsmine on aga OÜ Marketingi Superstaarid jaoks võtmetähtsusega – lepingu alusel võimaldatakse Kilt Publicity Ltd-le ligipääs meetrikale, kuid OÜ Marketingi Superstaarid tahab selle kasutamist piirata selliselt, et Kilt Publicity Ltd võib meetrikat kasutada vaid ühiste projektide jaoks ning ei tohi seda kasutada muuks otstarbeks. Samuti ei tohi Kilt Publicity Ltd seda kellelegi avaldada ei lepingu kehtivuse ajal ega ka pärast seda.

Head nuputamist! 


a. Kas ärisaladust sisaldavatele dokumentidele on selgelt märgitud, et tegemist on ärisaladusega;
b. Kas OÜ Marketingi Superstaarid kaotas rikkumise tõttu UK turul turuosac. Kas rikkumise pani toime Kilt Publicity Ltd töötaja, kes ei ole OÜ Marketingi Superstaaridega seotud projektimeeskonna liige;
d. Kas OÜ Marketingi Superstaarid on viinud läbi ärisaladuse kaitsmise nõuetega seotud koolitusi Kilt Publicity Ltd töötajatele.


a. Mittevaralise kahju hüvitamist;
b. Leppetrahvi;
c. Viivist;
d. Sunniraha.


a. OÜ Marketingi Superstaarid on Euroopas turuliidrid;
b. Selle on välja töötanud OÜ Marketingi Superstaarid töötajad;
c. See on OÜ Marketingi Superstaaride ärile kasulik ainult seni, kuni konkurendid seda ei tea;
d. See on OÜ Marketingi Superstaaride seni suurim projekt.

Master Class on Eversheds Sutherlandi tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kellele koolitarkusest väheks jääb. Tegemist on haridusliku õppeprogrammiga, mille filmimisel on kasutatud büroo töötajaid ja näitlejaid. Videod ei kajasta tegelikku olukorda. Advokatuuriseaduse kohaselt osutavad õigusteenust vaid advkatuuri liikmed.