fbpx

Eversheds Sutherland – Juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis

Üliõpilasesindaja

 

Kandideeri meie üliõpilasesindajaks ja saa hindamatu kogemus, mida lisada CV-sse!

Mida Sinult ootame? – oleksid link tulevaste ja praeguste töötajate vahel; esindaksid Eversheds Sutherland-i teiste õpilaste seas ja turundaksid meie üritusi  ja võimalusi. Täpsemalt:

Haldad oma sotsiaalmeediat, kus:

1. postitad üritustest ja võimalustest, mida Eversheds Sutherland üliõpilastele pakub ning  tutvustad neid nii, nagu ise tahad, seejuures kooskõlastad postitused enne avaldamist meiega (ei pea jagama lihtsalt meie ametlikke sotsiaalmeedia postitusi);

2. kirjutad blogpostitusi, kui osaled Eversheds Sutherlandi bürooüritustel;

3. teed intervjuusid meie töötajatega (kuidas nad oma karjääri looma hakkasid, on neil nõuandeid noortele üliõpilastele);

4. sobivuse piires saad teha naljakaid postitusi Eversheds Sutherlandist (meeme);

5. korraldad küsimustikke peale üritusi, et saada üliõpilastelt tagasisidet toimunud sündmuse kohta ja saada infot, mida üliõpilased tahaksid veel Eversheds Sutherlandilt kuulda ja näha;

6. oled avatud igasugustele küsimustele, mis teistel õpilastel võivad tekkida seoses Eversheds Sutherlandiga.

Aitad kaasa Eversheds Sutherlandi tudengitele suunatud ürituste korraldamisel (aitad otsida välja, kus kohvikutes / nõupidamisruumides loengud / seminarid võiksd toimuda, muretseda snäkke jne).

Mida Sulle pakume?

 1. ägedat kogemust, mida lisada CV-sse;
 2. võimalust näha, kuidas töötab üks rahvusvaheline advokaadibüroo;
 3. saad luua püsivaid sidemeid meie töötajatega;
 4. tasustatud praktikakohta.

Saada hiljemalt 24. oktoobriks (k.a) oma CV ja lühike kirjeldus, miks Sina oled parim kandidaat, alloleva vormi kaudu või aadressile CV@eversheds-sutherland.ee ning saa osaks Eversheds Sutherlandi rahvusvahelisest perest.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Eva Lotta Penjam, üliõpilasesindaja 2021/22

  Üliõpilasesindajaks kandideerimine on kindlasti üks minu parimaid otsuseid. Tänu sellele sain võimaluse olla osa millestki erilisest ning kogemused, mille võtan endaga kaasa veel pikaks ajaks.

  Kõige erilisemateks kogemusteks olid minu jaoks videoseminarid, kus sain koos Vanessaga olla nii modereerija kui ka esineja rollis. Koos kaamerate, mikrofonide ning muu tehnikaga sai ennast tunda nagu päris telereporter. Kindlasti ei jää tagaplaanile ka võimalus võtta osa büroo üritustest, tutvuda töötajatega ning näha üleüldiselt büroo igapäevaelu.

  Miks soovitan kindlasti kandideerida?

  • Kogemus – Kas oled kunagi videoseminari modereerinud? Või teinud Instagrami takeoverit? Või võtnud osa ürituste korraldamisest? Ükskõik, kuidas vastad, siis kindlasti ei jookse need võimalused maha ning võtad neid kõigist midagi kaasa.
  • Praktika – Kindlustad endale juba õppeaasta alguses praktikakoha Eesti kõige ägedamas advokaadibüroos!
  • Lisa CV-sse – Plaanid edasi kandideerida välisõppesse? Lisaks tavapärastele praktikatele otsitakse üha enam õpilasi, kes panustavad ka erinevatesse koolivälistesse tegevustesse.
  • Eneseületus – Jah, esimene kord kaamera ees istuda ja teada, et seminari vaatab hulk inimesi on päris hirmus. Aga samas, kui juba selle korra oled ära teinud, tunduvad muud esinemised palju lihtsamatena.
  • Olla loov – Rolli suureks plussiks olid meile antud vabad käed ning võimalus kaasa rääkida.
  • Megalahe aasta – Kokkuvõtteks võin öelda, et minu jaoks oli üliõpilasesindajaks olemise aasta ülivõrdes täis toredaid üritusi ning võimalusi. Tagantjärele mõtlen, et kindlasti oleks tahtnud ja võinud teha veelgi rohkem ning soovitan seda ka tulevastele üliõpilasesindajatele. Kõik ideed on enamasti teostatavad ning büroopoolne tugi ja pakutavad võimalused asendamatud.

  Soovitan kõigil kandideerida, kes tahavad olla osa Eestis ainulaadsest võimalusest ning luua ise midagi tudengitele suunatut. Tasuks on üliäge kogemus, koos kindla praktikakohaga ning kes teab, ehk ka tulevane töökoht.

  Vanessa Kricere, üliõpilasesindaja 2021/22

  Olles olnud Eversheds Sutherlandi üliõpilasesindaja, sain palju uusi kogemusi ning tutvusi. Korraldasime mitmeid üritusi, sh Instagrami takeover’i ning erinevaid veebiseminare, mille käigus tutvusime noortega Evershedsi Lõuna-Aafrika ning Inglismaa büroodest.

  Lisaks ürituste korraldamisele, sain osaleda ka Evershedsi siseüritustel koos töötajatega, millest kõige meeldejäävam oli kurlinguõhtu.

  Üliõpilasesindaja kogemus oli minu jaoks kindlasti väärtuslik ning soovitan kõigil kandideerida!

  Kirjuta meile

  Kui soovid lisainfot, siis võta meiega julgelt ühendust.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.