fbpx

Eversheds Sutherland – Juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis

VeebiSeminarid 

Juuraõpingud välismaal

 

Seminari käigus saavad vastatud küsimused mis, miks, kus, kuidas ja paljud teised, mis välismaal õppimist puudutavad.

Saa tuttavaks esinejatega

Ädu Arvisto on Tartu Ülikooli õigusteaduskonna tudeng ja hetkel on tal käsil magistri teine ja ühtlasi viimane aasta. Ta alustas Eversheds Sutherlandis pea kaks aastat tagasi äriarenduse assistendina, kuid juba mõned kuud hiljem sai juristiks. Ädu kuulub Eversheds Sutherlandi nõustamistiimi ning tema peamised õigusvaldkonnad on intellektuaalne omand, IT, EL õigus, tööõigus ja lepinguõigus. Möödunud sügissemestri veetis ta vahetusüliõpilasena Erasmuse programmi raames Belgias, Genti Ülikoolis.

Grete Labunski on teise aasta bakalaureuse õpilane Inglismaal Manchesteri Ülikoolis ja töötab Eversheds Sutherlandis juriidilise assistendina. Ka Grete kuulub nõustamistiimi ja tegeleb peamiselt tarbijakaitse-, töö-, immigratsiooni ja EL õigusega. Koolis tegeleb Grete aga Inglismaa ja Walesi juurasüsteemiga.

Vanessa Kricere on Tartu Ülikooli õigusteaduskonna tudeng ning huvitub võlaõigusest, tööõigusest, perekonnaõigusest, inimõigusest, karistusõigusest, rahvusvahelisest ja EL õigusest.

Eva Lotta Penjam on TalTech-i õigusteaduse tudeng ning talle pakuvad enim huvi rahvusvaheline õigus, infotehnoloogia- ja äriõigus.