fbpx

Eversheds Sutherland – Juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis

Praktikaprogramm õigusteaduse üliõpilastele

 

Hei juuratudeng!

Huvitav karjäär saab alguse ühest korralikust enese proovile panekust! Võta kaasa kõik oma koolitarkused ja tule meile praktikale!
Eversheds Sutherland on globaalne advokaadibüroo, meil on üle 70 büroo üle maailma ja enam kui 5000 töötajat. Eestis oleme tegutsenud juba üle 20 aasta ja meie 35 liikmeline meeskond on lahkelt valmis praktika ajal Sinuga oma kogemusi jagama. Kasuta võimalust ja kandideeri!

Kandideerimiseks ootame avaldusi kuni 14. märtsini 2022 (k.a).
Praktikale ootame noori kolmeks nädalaks perioodil 30. mai –17. juuni 2022. Praktika on tasustatud.

NB! Praktikale kandideerimine on lõppenud! 

Mida praktika Sulle pakub?

  • Saad lahendada reaalseid ülesandeid ja panna ennast proovile.
  • Selgesõnalist juhendamist ja konstruktiivset tagasisidet.
  • Mitmekülgseid praktilisi kogemusi.
  • Lood mitmeid häid erialaseid kontakte.
  • Saad osa mitmest Eversheds Sutherlandi koolitusest, ka rahvusvahelisest.
  • Näed globaalse advokaadibüroo igapäevast elu.

Kuidas toimub?

Praktika toimub büroos kohapeal, Tallinna südalinnas Kentmanni 4/Sakala 10. Sul on oma praktika juhendaja, kes Sulle ülesandeid ja tagasisidet jagab. Kindlasti saad ülesandeid ka teistelt kolleegidelt. Koolitused ja ühised üritused toimuvad koos teiste praktikantide ja Eversheds Sutherland Ots&Co meeskonnaga.

Kes saavad praktikale kandideerida ja kuidas?

  • Õigusvaldkondade praktikale saavad kandideerida bakalaureuse lõpetajad ja magistriõppe tudengid. Kandideerimiseks saada oma CV ja hinneteleht ning vasta mõnele küsimusele. Seda kõike palume teha siin
  • Nooremad, esimese ja teise aasta lõpetajad saavad kandideerida praktikale tugitiimi. Tugitiimi praktikale kandideerimiseks saada oma CV ja hinneteleht ning vasta mõnele küsimusele. Seda kõike palume teha siin

Millal ja kuidas tulemused teatavaks tehakse?

CV, hinnetelehe ja küsimustele vastamise põhjal selguvad need, kelle kutsume ka intervjuule (kas siis interneti vahendusel või büroosse). Intervjuud toimuvad 21.–25. märts 2022. Praktikale pääsejatele anname teada e-mailiga hiljemalt 31. märtsiks 2022 (k.a).