fbpx

Eversheds Sutherland – Juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis

Mini Master Class

 

Mini Master Class

Mini Master Class annab Sulle aimu, millised ülesanded Sind ees ootavad, kui registreerud meie päris Master Classi. Lahenda siinsamas ära üks mini-kaasus ja kogu endale väärtuslikud punktid. Õiged vastused saadame Sulle e-mailile juba homme. Iga õige vastuse eest saad 1 punkti. Kui registreerud ka päris Master Classi, siis lähevad need punktid juba arvesse ja annavad Sulle isiklikult väikese edumaa.

Master Class on Eversheds Sutherlandi tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kellele koolitarkusest väheks jääb. Loe lähemalt Master Class programmi kohta.

Ülesanne: Rahvusvahelised digiteenused

Vaadake esmalt ära videoklipp, kus klient ja advokaat tekkinud probleemist räägivad. Seejärel vastake allpool olevale küsimustikule.

Videoklippi saate vaadata mitu korda. Küsimustele saate vastata aga vaid ühe korra. Vastused küsimustele tuleb ära saata juba täna 5. oktoobril.

Head nuputamist!


    a. Juhatuse asukoht on Eestisb. Juhatuse liige on Eesti kodanikc. Ettevõtja aktsia- või osakapital peab olema täies ulatuses rahaliselt sisse makstudd. Tegelikul kasusaajal on korrektne ärialane maine


    a. E-raha asutuse tegevuslubab. E-raha asutuse ja virtuaalvääringu teenusepakkuja tegevuslubec. Virtuaalvääringu teenusepakkuja tegevuslubad. Krediidiasutuse tegevusluba
    Uuri täpsemalt ja registreeru Eversheds Sutherlandi tudengiprogrammidesse:

    Ühel täiesti tavalisel bakalaureuseõppe juuratudengil ei teki just kuigi tihti võimalust näha ühe maailma suurima advokaadibüroo toimimist.

    Lauriine Kalajas, 2019 võitja