Eversheds Sutherland – Tõeliselt globaalne advokaadibüroo

Master Class 2019

 

Viimased 5 päeva

Pane ennast ja oma sõpru proovile ning lahendage reaalses elus tekkivaid probleeme! Osale kohas, kus kõige mugavam ja kellaajal, mis kõige sobivam!

Kõige tähtsam osa – leia üks või kaks sõpra! Mõelge välja tiimi nimi, saatke see koos tiimiliikmete nime ja kontaktandmetega (e-mail, kool ja kursus) aadressile
events@eversheds-sutherland.ee. Ja oletegi registreeritud!
Registreerimine avatud kuni 20. oktoobrini k. a.

Parimale on auhinnaks sõit Eversheds Sutherlandi mõnda välisbüroosse ja tasustatud praktika Eesti büroos!

Mis programm on Master Class?

Master Class on tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kellele koolitarkusest väheks jääb.
Programm sisaldab 6 moodulit, milles saab osaleda interneti vahendusel. Iga moodul on avatud 2 päeva, sellekohane info saadetakse otse osalejale.
Osalemiseks tuleb moodustada 2–3liikmeline tiim, mille liikmeks saavad olla kõik juuratudengid, nii need, kes alustasid õpinguid 2019. a sügisel kui ka need, kes kevadel lõpetasid magistriõppe.

Kuidas osaleda?

Osalemine on väga lihtne – võta meeskonnaliikmed kokku, sisene õigel päeval Eversheds Sutherland Ots & Co kodulehele, vaata ära lühike videoklipp ja saa ülevaade kliendi probleemist.
Seejärel vasta samal veebilehel küsimustele, millest suurem osa on valikvastustega testid.
Master Classi lehel näeb jooksvalt iga kuu ka tiimide pingerida (osalejate nimesid veebilehel ei avaldata).
Peale 6ndat moodulit on enim punkte kogunud meeskonnad oodatud Eversheds Sutherlandi büroosse külla. Tutvustame bürood, räägime meie tööst ja jagame kogemusi. Lisaks palume lahendada ka ühe
kaasuse, seekord individuaalselt.

Ühel täiesti tavalisel bakalaureuseõppe juuratudengil ei teki just kuigi tihti võimalust näha ühe maailma suurima advokaadibüroo toimimist.

Lauriine Kalajas, 2019 võitja